Witamy

Jelita Naturalne do Najlepszych Kielbas
Jelita Baranie & Jelita Wołowe

Soorin Casing, przez 40 lat doświadczenia, produkuje Jelita baranie & Jelita wołowe oraz dostarcza swoje produkty jako Jelita naturalne do kielbas w Unii Europejskiej; eksportując do Niemiec, Francji, Polski, Włoch, Austrii, Rumunii, Holandii, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Węgier, Belgii, Grecji, Bułgarii.
​​​​​​​​
Soorin Casing jest dumny ze swoich doświadczeń w branży Naturalne Jelito Kiełbasiane, opartych na korzyściach dla swoich partnerów, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, higienie, szerokiej gamie Naturalne Jelito Kiełbasiane i wreszcie spełnianiu wymagań partnerów od 1981 roku.​ ​​​

JELITA NATURALNE/Jelita baranie/Jelita naturalne do najlepszych kielbas- Soorin Casing

Zapraszamy do oferowania naszych wysokiej jakości produktów, nawiązania nowej współpracy, czerpania korzyści i nowych doświadczeń...​​​​​​​

Produkty

Jelita baranie to najmniejsze, najcieńsze i chrupiące Jelita naturalne do kielbas, które zapewniają chrupiący wybór!.

​​​​​​​Soorin Casing oferuje irańskie Jelita baranie jagnięcych/baranich Produkty połączone z wysokiej jakości, pod stałą kontrolą jakości i szeroką gamą kalibrów, długości , nawet Middles!...

JELITA NATURALNE/Jelita baranie/Jelita naturalne do najlepszych kielbas- Soorin Casing
Przewodnik po produktach

Produkcja

W naszej Fabryce Naturalne Jelito Kiełbasiane są produkowane z akceptowanej jakości Naturalnych Jelito Jagnięcych/Baranich w pełnym zakresie kalibrów i jakości, przez naszych doświadczonych, zaangażowanych i sumiennych mistrzów i personel w zaplanowanym systemie, oprócz urządzeń do produkcji rur, które wykonały z powodzeniem dostarczamy korzyści naszym klientom.

JELITA NATURALNE/Jelita baranie/Jelita naturalne do najlepszych kielbas- Soorin Casing
Proces produkcji

Jakość

Jakość to ważny klucz do sukcesu dla firm, a najważniejszym segmentem jest Stabilna Jakość w czasie, latach.

Dlatego połączenie wysokiej jakości naturalnych surowców jagnięcych / baranich jelito, standardów higienicznych oraz doświadczonych i ostrożnych mistrzów w produkcji, zapewni firmie wysokie pozycje na rynku i sukcesy!

JELITA NATURALNE/Jelita baranie/Jelita naturalne do najlepszych kielbas- Soorin Casing
Dział jakości

Galeria

Śledź nas, aby uzyskać więcej filmów i zdjęć w Linkach społecznościowych:

Usługa

Przedstawiamy naszą firmę zaangażowaną, odpowiedzialną i kreatywną wieloletnim wysiłkiem.
W naszej filozofii sprzedaż to nie koniec drogi, to punkt wyjścia do wykazania naszego zaangażowania, odpowiedzialności i wypracowania wspólnej drogi do osiągnięcia sukcesów.
Naszym szanownym klientom nie sprzedajemy produktów, dajemy im pozytywne poczucie satysfakcji i uzyskujemy od nich lojalność.